Reklama

Jedno przecięcie wstęgi zakończyło przebudowę ośmiu dróg [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Jedno przecięcie wstęgi zakończyło przebudowę ośmiu dróg [ZDJĘCIA]  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Prawie półtora kilometra dróg gruntowych na terenie gminy Jarocin zostało przykrytych asfaltem. Zobacz, gdzie odbyło się przecięcie wstęgi.

 

Na terenie gminy Jarocin przebudowanych zostało 8 dróg gminnych o nawierzchni gruntowej. W rezultacie powstało blisko 1,4 km dróg asfaltowych. Kosz wykonania inwestycji to 836 tysięcy złotych.

 

Zadanie objęło następujące odcinki ulic: Dożynkową i Królowej Jadwigi (od skrzyżowania z ulicą Łokietka) w Jarocinie, ulicę Wiatraczną w Łuszczanowie, ulice przy sklepie w Cząszczewie, łącznik ulic Stawnej ze Szkolną oraz ulicę Piaskową w Witaszycach oraz drogę w Roszkówku.

 

Symboliczne zakończenie wszystkich tych inwestycji i przecięcie wstęgi odbyło się w Witaszycach.

 

- Od kilu lat realizujemy inwestycje, dzięki którym drogi gruntowe wzbogacają się o nawierzchnie asfaltowe. Ten kierunek będziemy nie tylko kontynuowali, ale zdecydowanie zwiększymy jego zakres - stwierdził w czasie uroczystości burmistrz Adam Pawlicki. i dodał: - Pracujemy nad bardzo szerokim programem, w ramach którego w ciągu najbliższych 3 lat przebudowanych zostanie kilkadziesiąt odcinków drogowych. Będzie to największy w historii gminy Jarocin program budowy dróg lokalnych - poinformował włodarz gminy.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE