Reklama

Jarociniak Paweł Kuch dyrektorem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: https://www.gov.pl

Jarociniak Paweł Kuch dyrektorem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju - Zdjęcie główne

Jarociniak Paweł Kuch dyrektorem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju | foto https://www.gov.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pochodzący z Jarocina dr Paweł Kuch został powołany na stanowisko p.o. dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Reklama

Doktora Pawła Kucha na pełniącego obowiązki dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju powołał Jacek Żalek, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej. Jarociniak funkcję tę sprawuje od 9 sierpnia.

Dr Paweł Kuch jest radcą prawnym, ekspertem z zakresu negocjacji, M&A, ochrony danych osobowych, tworzenia strategii biznesowo-prawnych i międzynarodowych kontraktów handlowych oraz autorem szeregu publikacji naukowych. Posiada długoletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami, zarówno w sektorze gospodarczym, finansowym, jak i badawczo-rozwojowym. Z wykształcenia prawnik i ekonomista. Doktoryzował się na Uniwersytecie w Zurychu. Przez ostatnie 14 lat prowadził prywatną praktykę, reprezentując podmioty komercyjne z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, własności intelektualnej, prawa lotniczego i innych. Posiada również 20-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

Zastąpił na stanowisku dr. Remigiusza Kopoczka, który kierował instytucją od lutego. Zmiana na stanowisku wiąże się z przejściem z początkiem sierpnia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju spod zwierzchnictwa Ministerstwa Edukacji i Nauki do Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Jest to konsekwencją nowelizacji ustawy o NCBR. Instytucja ta jest agencją powołaną do realizacji zadań z zakresu polityki naukowej, naukowo-technicznej i innowacyjnej państwa.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy