Reklama

Jarocin. Starosta wysyła list. „Powinienem zapaść się pod ziemię” [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Jarocin. Starosta wysyła list. „Powinienem zapaść się pod ziemię” [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Starosta jarociński Bartosz Walczak do wszystkich mieszkanek i mieszkańców powiatu wysłał list, w którym chwali się swoimi dokonaniami po prawie roku pełnienia funkcji. Nie byłoby w tym może nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że trwa kampania wyborcza, a Walczak chce zostać posłem Prawa i Sprawiedliwości.

Do redakcji portalu zadzwoniła czytelniczka, której zachowanie starosty się nie spodobało.– Przecież wiem, że starosta startuje na posła. Czy to jest w porządku? – pytała kobieta. – Czy to nie jest w ramach kampanii wyborczej? (…) On zapłacił ze swoich pieniędzy, czy to płaciło starostwo? – dociekała.

Rzeczywiście, pismo Bartosza Walczaka trafiło do wszystkich domów na terenie powiatu jarocińskiego.

„Od blisko roku mam zaszczyt pracować dla Państwa – mieszkańców naszej wspólnoty samorządowej. Ten ważny rok stanowił dla mnie ogromne wyzwanie, a jednocześnie obfitował w liczne działania, które chciałbym poddać Państwa ocenie. To był czas, który naładował mnie energią do dalszego działania i potwierdził motto, które od zawsze mi przyświeca: warto podejmować ryzyko, wziąć na swoje barki trudne decyzje – nie zawsze początkowo dobrze odbierane – by w efekcie – zmienić otaczającą rzeczywistość na lepsze” – rozpoczyna w piśmie starosta. Dalej treść listu została podzielona na segmenty, w których starosta opisuje, co uda się zrobić, a co jeszcze jest planowane. Wymienia drogi, opiekę medyczną, oświatę, rynek pracy i pomoc społeczną. Wszystko kończy się entuzjastycznym zdaniem: „Przed naszym powiatem czas dalszego, dynamicznego rozwoju!”.

Bartosz Walczak na starostę został wybrany podczas pierwszej w obecnej kadencji sesji Rady Powiatu Jarocińskiego, która odbyła się 27 listopada 2014 roku. Listy Walczaka rozsyłano już tydzień temu. Dlaczego nie wysłano ich po wyborach parlamentarnych? Czy to element kampanii wyborczej Walczaka? Zobacz, co powiedział nam starosta!

Ile listów wysłano i jaki był tego koszt? Bartosz Walczak nie potrafił na to pytanie odpowiedzieć, a starostwo jeszcze nie przesłało nam tych informacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE