Reklama

Jaraczewscy piłkarze będą mieli lepsze warunki. Trzecia szatnia na medal

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Foto-Wizja

Jaraczewscy piłkarze będą mieli lepsze warunki. Trzecia szatnia na medal  - Zdjęcie główne

Jaraczewscy piłkarze będą mieli lepsze warunki. Trzecia szatnia na medal | foto Foto-Wizja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 199.902,64 zł będzie kosztował remont szatni dla klubu GKS Jaraczewo.

Reklama

199.902,64 zł będzie kosztował remont szatni dla klubu GKS Jaraczewo.

Samorząd właśnie rozstrzygnął przetarg na remont obiektu. Na rozpisane postępowanie wpłynęła jedna oferta. Komisja przetargowa zdecydowała, że inwestycje zrealizuje  P.P.H.U. "Roguszka" s.c. z Góry. Remont obiektu możliwy będzie dzięki dofinansowaniu z programu „Szatnia na medal” przyznawanemu przez Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.


Jaraczewscy piłkarze będą mieli lepsze warunki. Trzecia szatnia na medalGmina pozyskała środki w wysokości 50 procent wartości zadania. - Projekt przewiduje wymianę armatury sanitarnej, płytek, drzwi oraz malowanie ścian. Obiekt zostanie również dostosowany do osób niepełnosprawnych. Z szatni korzystają zarówno seniorzy, jak i juniorzy GKS Jaraczewo. Mamy bardzo dużo dzieci, które trenują, dlatego potrzebujemy tych pomieszczeń - mówi Katarzyna Borowczyk, kierownik Referatu programów unijnych, zamówień publicznych i współpracy w Urzędzie Miasta i Gminy Jaraczewo. Po podpisaniu umowy wykonawca będzie miał trzy miesiące na realizację inwestycji

Jaraczewscy piłkarze będą mieli lepsze warunki. Trzecia szatnia na medal

To już trzecia szatnia w gminie Jaraczewo, która zmieni swoje oblicze w ramach wspomnianego programu. Najpierw wyremontowano obiekt przy boisku sportowym w Noskowie, a potem w Szkole Podstawowej w Jaraczewie.
               
                   

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy