Reklama

Hilarów z nową salą wiejską

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Jarocin

Hilarów z nową salą wiejską - Zdjęcie główne

Hilarów z nową salą | foto UM Jarocin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Hilarów z nową salą

Reklama

Hilarów wzbogacił się o piękną salę wiejską. Inwestycję realizowała Gminę Jarocin. Jej koszt wyniósł blisko 410 tys. zł.

 Etap pierwszy budowy sali w Hilarowie

Prace realizowane były w dwóch etapach.W pierwszej części przedsięwzięcia, realizowanej pod koniec ubiegłego roku wykonano roboty ziemne i fundamentowe oraz murarskie.  Wszystko wyniosło ponad 50 tys. zł. Do realizacji i wygospodarowania obiektu, który stworzony został na potrzeby świetlicy wiejskiej w Hilarowie konieczna byłą przebudowa i rozbudowa istniejącej remizy OSP.

Drugi etap budowy sali w Hilarowie

Drugi etap, realizowany był w tym roku, w dodatku na znacznie szerszą skalę niż etap pierwszy.

Obejmował m.in.wykonanie stropu oraz części płaskiej i konstrukcji pokrycia dachowego. Wnętrze wytynkowano i położono nowe posadzki. Zamontowane zostały drzwi i okna. Na zewnątrz pojawiła się nowa elewacja. Utwardzono teren wokół budynku i zagospodarowano tereny zielone. Wykonane zostały także instalacje: elektryczna, odgromowa, sanitarna wewnętrzna i zewnętrzna, wodociągowa  oraz centralnego ogrzewania z kotłownią - podaje Urząd Miejski w Jarocinie

Prace w tym roku kosztowały ponad 358 tys. zł. Lokalna firma z Wilkowyi ST – INVEST Agnieszka Troińska podjęła się realizacji przedsięwzięcia. Termin wykonania umowy wyznaczony był na 31 sierpnia, ale prace zostały zakończone odbiorem końcowym pod koniec czerwca.

Według Was to dobra inwestycja?

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy