Reklama

Gorąco, coraz goręcej, upał… a pracować trzeba

Opublikowano:
Autor:

Gorąco, coraz goręcej, upał… a pracować trzeba  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Upały stają się coraz bardziej dokuczliwe i niebezpieczne. Wysokie temperatury dają się we znaki wszystkim - nie tylko tym, którzy muszą pracować na zewnątrz, ale i tym, którzy są zamknięci w pomieszczeniach. Jeśli nie ma tam klimatyzacji, wydajność pracy znacznie się obniża. Taka sytuacja panuje między innymi w naszych urzędach. Dlatego niektórzy pracodawcy zdecydowali o skróceniu albo zmianie godzin pracy. Gdzie urzędy pracują inaczej?

 

 

W dwóch urzędach gminy skrócono godziny pracy - w Kotlinie do 14.30 a w Nowym Mieście do 14.00.

 

 

 

Od środy - 12 czerwca ze względu na wysokie temperatury inaczej też pracują powiatowi urzędnicy w referacie komunikacji, który znajduje się przy ulicy Zacisznej. Jest on czynny w godzinach od 7.00 do 15.00.

 

 

 

W takim samym przedziale godzinowym (7.00 do 15.00) od poniedziałku - 1 lipca otwarte będzie także Starostwo Powiatowe w Jarocinie przy alei Niepodległości 10-12.

 

 

 

Normalny tryb obowiązuje nadal w magistratach w Jaraczewie, Jarocinie i Żerkowie.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE