Reklama

Gmina Jarocin. Płacisz gotówką, musisz doliczyć prowizję

Opublikowano:
Autor:

Gmina Jarocin. Płacisz gotówką, musisz doliczyć prowizję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Bank Zachodni WBK w Jarocinie zmienił warunki umowy na obsługę bankową gminy Jarocin. W związku z tym będzie pobierał opłatę za płatności w formie gotówkowej dokonywane na konta Urzędu Miejskiego w Jarocinie.

Opłata w wysokości 5 zł będzie obowiązywała od 1 maja. Płatności dokonywane w formie bezgotówkowej nadal będą bezpłatne.

Opłata wprowadzona przez bank ma zachęcić klientów do korzystania z kont bankowych. Dodatkowo, aby zachęcić do korzystania z możliwości obrotu bezgotówkowego WBK oferuje pomoc w założeniu konta i późniejszej jego obsłudze.

Z kolei osobom, które nie zdecydują się na regulowanie płatności bezgotówkowo, pomoc oferują gminni urzędnicy. - Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych osób trudno jest przestawić się na nowe zasady, dlatego szukamy rozwiązania, które pozwoli im realizować płatności na dotychczasowych zasadach. Burmistrz Jarocina prowadzi rozmowy dotyczące uruchomienia punktu inkasenckiego, w którym będzie można dokonywać płatności gotówkowych i nie ponosić za to dodatkowych kosztów - zaznacza Agnieszka Stachowiak, skarbnik gminy Jarocin.

Jednocześnie zapewnia, że na wsiach mieszkańcy nadal będą mogli płacić gotówką u sołtysa i nie będą za to ponosić żadnych opłat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE