Reklama

Gmina Jarocin. Miasto większe o ponad 40 hektarów

Opublikowano: sob, 4 mar 2017 13:37
Autor:

Gmina Jarocin. Miasto większe o ponad 40 hektarów   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Konsultacje społeczne z mieszkańcami dwóch miejscowości - Roszkowa i Cielczy zamierza przeprowadzić burmistrz Jarocina Adam Pawlicki.


Mają one dotyczyć włączenia w granice Jarocina części obszaru tych wiosek. Chodzi o półtorahektarową działkę w Roszkowie oraz o działki o łącznej powierzchni 43 ha w Cielczy, które mają zostać przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

W konsultacjach mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Jarocina oraz sołectw Roszków i Cielcza.

Na zgłaszanie uwag zainteresowani mieszkańcy Roszkowa mają czas do 17 marca, natomiast Cielczy - do 21 marca. Można je kierować do sekretariatu Urzędu Miejskiego w Jarocinie (al. Niepodległości 10, pok. 32) oraz na skrzynkę e-mailową urzędu [email protected]

W ramach konsultacji odbędą się dwa zebrania, podczas których będzie można szczegółowo zapoznać się z planowaną zmianą granic administracyjnych Jarocina: we wtorek - 7 marca, o godz. 18.00 zaplanowano zebranie w świetlicy wiejskiej z mieszkańcami Roszkowa, natomiast w czwartek - 9 marca, o godz. 18.00 odbędzie się zebranie w świetlicy wiejskiej z mieszkańcami Cielczy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.