Reklama

Gmina Jarocin. Darmowe wejście na odkryty basen

Opublikowano:
Autor:

Gmina Jarocin. Darmowe wejście na odkryty basen  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Gmina Jarocin. Jarocin. Projekt „Rodzina na basenie”

 

 

Od 23 czerwca czynny jest jarociński basen odkryty. Uruchomione zostały: mały basen rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci i strefa relaksu. To - jak podawał organizator - „prawdziwe wakacje w mieście”. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

Obecnie realizowany jest projekt „Rodzina na basenie”. Co to oznacza? Dzięki któremu wszyscy mieszkańcy gminy Jarocin mogą bezpłatnie korzystać z basenu odkrytego. A wszystko za sprawą dofinansowania ze środków samorządu miejskiego. Patronat nad programem objął burmistrz Jarocina - Adam Pawlicki.

 

W okresie wakacji letnich Jarocin Sport Sp. z o.o. udostępnia bezpłatnie odkryty basen dla wszystkich mieszkańców gminy Jarocin. Program jest kontynuacją ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej pod hasłem: „Postaw na rodzinę”.

 

Podczas pobytu na basenie młodsi będą mieli możliwość doskonalenia wcześniej nabytych umiejętności nauki pływania, która prowadzona jest przez cały rok szkolny dla dzieci klas II. Na pływalni będą udostępniane materiały edukacyjne w zakresie profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy.

 

Wspomniany program skierowany jest do mieszkańców z gminy Jarocin, dlatego też przy bramie wejściowej obsługa będzie weryfikować adres zamieszkania. Należy mieć przy sobie legitymację szkolną, studencką, dowód tożsamości lub prawo jazdy.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE