Reklama

Gmina dostanie prawie 19 hektarów ziemi. Jak je wykorzysta?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Elżbieta Rzepczyk

Gmina dostanie prawie 19 hektarów ziemi. Jak je wykorzysta? - Zdjęcie główne

Dzisiaj odbędzie się kolejna sesja Rady Gminy Kotlin | foto Elżbieta Rzepczyk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Kotlin otrzyma prawie 19 hektarów od Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Jest szansa, że wreszcie powstanie tak długo wyczekiwane przez mieszkańców „pluskadełko” - park wodny.

Reklama

16 punktów liczy porządek obrad dzisiejszej sesji Rady Gminy Kotlin.  

Gmina dostanie prawie 19 hektarów ziemi. Jak je wykorzysta?

Radni zapoznają się z wykonaniem budżetu gminy Kotlin za pierwsze półrocze tego roku.  W planie posiedzenia przewidziano podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przyjęcie na rzecz Gminy Kotlin darowizny nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa - Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Samorząd otrzyma blisko 19 hektarów gruntu.  Teren jest położony przy drodze krajowej nr 11 w stronę Pleszewa.

- Chciałbym wyciągnąć rękę po to, co mogę dostać za darmo. Do budżetu jest wpisana budowa  kompleksu sportowo-rekreacyjnego, w tym hali sportowo-widowiskowej. Będzie tam też boisko sportowe, a w następnej kolejności „pluskadełko” - mówi Mirosław Paterczyk, wójt Kotlina.

Gmina dostanie prawie 19 hektarów ziemi. Jak je wykorzysta?


Do porządku obrad wpisano również podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2021 rok.
Sesja rozpocznie się o godzinie 13.00 w Domu Kultury w Kotlinie.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy