Reklama

Głosuj na Superbabkę 2017 roku!

Opublikowano: wt, 28 lut 2017 09:00
Autor:

Głosuj na Superbabkę 2017 roku! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Superbabka 2017. Dzień kobiet 2017

Ruszamy z głosowaniem na Superbabkę 2017! Podobnie, jak w zeszłym roku, z okazji święta kobiet postanowiliśmy wybrać Superbabkę. W ubiegłym tygodniu czytelnicy portalu jarocinska.pl i "Gazety Jarocińskiej" mogli zgłaszać swoje kandydatki do tego tytułu, teraz rusza głosowanie. W sumie zgłoszono ponad 20 kobiet, niektóre nawet kilkakrotnie. Ostatecznie na udział w plebiscycie zdecydowało się 15 niezwykłych kobiet.

Dziś rusza głosowanie, które zakończy się 7.03.2017 o godzinie 12:00. Głosować można wielokrotnie, a każdy sms daje kandydatce 3 punkty. W Dzień Kobiet ogłosimy zwyciężczynię i wręczymy jej prezent niespodziankę.

Jak zagłosować?
Głosowanie przez SMS odbywać się będzie do 7 marca, do godz. 12.00. Należy wysłać SMS na nr 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) wiadomość o treści: „jarocinska.numer kandydatki” (np. jarocinska.19). Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania. 

W dzisiejszym numerze mamy dla Was niespodziankę i publikujemy także kupon do głosowania, który dodaje aż 5 punktów (kupony należy dostarczyć do siedziby „Gazety Jarocińskiej”, ul. Kasprzaka 1a w Jarocinie do 7.03.2017 do godz. 12:00).  

KANDYDATKI: Kinga Kozłowska, Agnieszka Kirsch, Agnieszka Borkiewicz, Julia Rzepka, Monika Niemczyk, Katarzyna Roszak, Lidia Jakubowska, Ewa Kubacka, Anna Urbańska, Aurelia Mieloszyk, Jolanta Bartmańska, Lidia Ostaszewska, Beata Wencek, Monika Podlewska, Katarzyna Szymkowiak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE