Reklama

Elektroniczne dywany dla przedszkolaków

Opublikowano:
Autor:

Elektroniczne dywany dla przedszkolaków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Niemal półmilionowe dofinansowanie otrzyma gmina Jaraczewo na doposażenie zerówek.

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Jaraczewie przygotował ponadstustronicowy wniosek, który został pozytywnie rozpatrzony przez Wojewódzki Urząd Pracy. Dzięki temu przedszkolne oddziały dla starszaków otrzymają sprzęt za ponad 435 tys. zł.

- Staraliśmy się, co zostało uzgodnione z wójtem, kupić rzeczy konkretne, dlatego też stworzyliśmy kilka grup. Pierwsza z nich to doposażenie oraz wyposażenie obecnych i istniejących placów zabaw, a także ogrodzenie tych terenów. Druga grupa to doposażenie pomieszczeń, czyli półki, szafki, umywalki, baterie do nich, dozowniki do mydła, ręczniki itd. Wreszcie wyposażenie kuchni w meble, szafki, zmywarki, garnki, sztućce, pralki i inne - wymieniał dyrektor Jakubowski.

Jednym z ciekawszych zakupów mają być elektroniczne dywany. Co to takiego? - Jest to specjalna plansza, na którą rzuca się obraz z projektora i za pomocą pilota dziecko wybiera sobie różne gry dydaktyczne i uczy się - wyjaśnił szef GZEAS-u.

Kiedy placówki otrzymają sprzęt i ile dokładnie rzeczy uda się za te pieniądze kupić? Czytaj w aktualnym numerze "Gazety Jarocińskiej".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE