Reklama

Dzisiaj jest posypane wszędzie. Śniegiem [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Dzisiaj jest posypane wszędzie. Śniegiem [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

- Dzisiaj jest posypane wszędzie równo, ale śniegiem - to żart krążący od rana wśród kierowców przedzierających się naszymi drogami. Ich standard przed ósmą był właściwie jeden - biało.

Po nocnych opadach gruba warstwa zajeżdżonego śniegu zalega nawet na drogach krajowych. Znacznie gorzej jest na powiatówkach i drogach gminnych.

W niektóre miejsca, nawet te newralgiczne, służby jeszcze nie dojechały. Czekamy na wasze informacje, zdjęcia i filmy.

O sytuacji będziemy informować na bieżąco.

[AKTUALIZACJA 08:11]

Znów potwierdza się zasada, że w gorszych warunkach, kierowcy jeżdżą uważniej. - Nie odnotowaliśmy żadnych zdarzeń - informuje portal dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

[AKTUALIZACJA 08:45]

Ostrzymujemy informację, że również na osiedlach sytuacja nie wyglada najlepiej. - Na Kościuszki nie odgarnięte, nie posypane i brak skrzyń z piaskiem - pisze jedna z internautek na naszym profilu FB.

[09:30]

- Jest błoto, śnieg i bardzo ślisko – mówi w rozmowie z portalem dyspozytor Jarocińskich Linii Autobusowych, pytany o problemy, jakie zgłaszają dzisiaj kierowcy. Na szczęście dla pasażerów, JLA ma tylko drobne opóźnienia. - Właściwie dzisiaj pracownicy bardziej narzekali na miasto, niż boczne drogi - przyznaje.  

[12:15]

Jak służby miejskie radzą sobie z aurą? - Zgodnie z umową, jaką gmina Jarocin zawarła z firmami na zimowe utrzymanie dróg i chodników, na drogach pracują dwa pługopiaskarki, dwa pługi oraz jedna pługopiaskarka na chodnikach – informuje kancelaria burmistrza Jarocina. - Zgodnie z zapisami umów drogi na terenie gminy  zostały podzielone na różne kategorie co do kolejności odśnieżania i zgodnie z tym harmonogramem są odśnieżane według czwartego standardu odśnieżania określonego przez ministerstwo - wytyczne standardu w tabeli poniżej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE