Jak informuje gmina Jarocin, już od ok. 2.30 na jarocińskie jezdnie wypuszczono piętnaście maszyn. Z kolei Starostwo Powiatowe w Jarocinie ma na stanie sześć piaskarek.
- Na drogach powiatowych w tej chwili pracują wszystkie. Generalnie wszędzie jest podobnie. Tam, gdzie wiatr bardziej wiał, tego śniegu nie ma tak dużo, w niektórych miejscach jest zajeżdżony, tak więc trwa posypywanie – informuje Wiesław Ratajczak, główny specjalista od drogownictwa w Starostwie Powiatowym w Jarocinie.
Jak zapewnia, służby będą tak długo pracować, aż wszystkie drogi zostaną posypane, czyli potrwa to jeszcze kilka godzin.
Masz problem z dojazdem, widzisz gdzieś trudne warunki – daj znać w komentarzu.
Komentarze (0)