Reklama

Dwuletni Igor pilnie potrzebuje krwi! Rodzice proszą o pomoc!

Opublikowano:
Autor:

Dwuletni Igor pilnie potrzebuje krwi! Rodzice proszą o pomoc! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Dwuletni Igorek Szumera z Kobylina w sobotę, 5 grudnia wychylił się z balustrady schodów, stracił równowagę i spadł z wysokości około 2 metrów uderzając głową o płytki. Maluch trafił do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Krotoszynie, a stamtąd został przetransportowany helikopterem do Szpitala Dziecięcego w Poznaniu na oddział Intensywnej terapii.

W wyniku upadku doszło do pęknięcia czaszki w dwóch miejscach. W części potylicznej odłamek czaszki wpił się na 3 mm w mózg i powstał krwiak. Igorek obecnie znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej, a przy życiu podtrzymuje go respirator. Dwulatek miał już przetaczaną krew, a teraz czeka na zabieg trepanacji czaszki.

Rodzice dziecka apelują o pomoc. Maluch potrzebuje bardzo dużą ilość krwi.

Dlatego zwracam się do Was z serdeczną prośbą o oddanie krwi dowolnej grupy. Krew można oddać w dowolnym punkcie krwiodawstwa na terenie Polski z adnotacją, że to dla Igora Szumera, który znajduje się w Szpitalu Dziecięcym w Poznaniu ul. Krysiewicza 7/8. Z całego serca dziękuje za pomoc – mówi Marcin Szumera, tata Igorka.

 

Krew dla Igorka będzie można oddawać również w Jarocinie! Aby to zrobić, należy przyjść we wtorek do punktu podobu krwi przy ul. Franciszkańskiej (przy klasztorze franciszkanów). Pobieranie krwi odbywa się w godzinach od 8.00 do 11.00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE