Reklama

Drużyna z "czwórki" wyprzedziła gospodarzy rozgrywek. Mistrzostwa gminy w unihokeju

Opublikowano:
Autor:

Drużyna z "czwórki" wyprzedziła gospodarzy rozgrywek. Mistrzostwa gminy w unihokeju - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Dwie drużyny dziewczęce ze szkół gminy Jarocin wezmą udział w mistrzostwach powiatu w unihokeju. Są to ekipy z Zespołu Szkół nr 4 oraz Szkoły Podstawowej nr 3.

 

 

Mistrzostwa Gminy w Unihokeju w kategorii dziewcząt rocznik 2007 i młodsze odbyły się w Szkole Podstawowej nr 3 w Jarocinie. W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała dyrektor „trójki” Elżbieta Kuderczak. Nauczycielka wf-u Lucyna Olszewska poinformowała o kolejności meczy, a sędzia Przemysław Kołodziej przypomniał przepisy gry. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwał ratownik medyczny. Mistrzostwa przebiegały bardzo spokojnie, w duchu rywalizacji fair-play.

 

Najlepszą drużyną okazały się dziewczęta z Zespołu Szkół nr 4 w Jarocinie. Drugie miejsce przypadło ekipie ze Szkoły Podstawowej nr 3, a trzecie - Niepublicznej Szkole Podstawowej z Potarzycy. Poza podium znaleźli się reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie, SP z Mieszkowa i Niepublicznego Zespołu Szkół z Łuszczanowa.

 

Na zakończenie gminnych mistrzostw w unihokeju wicedyrektor Iwona Pawełczyk rozdała dyplomy i dokonała oficjalnego zakończenia zawodów informując, że Zespół Szkół nr 4 i Szkoła Podstawowa nr 3 awansowały do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się 8 listopada w sali gimnastycznej jarocińskiej „trójki”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE