Reklama

Dramatyczny apel matki zaginionego Łukasza [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Dramatyczny apel matki zaginionego Łukasza [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Od wczorajszego wieczoru policja w całym kraju szuka Łukasza Leśniewskiego z Goliny. 16-latek wziął rower, wędkarską torbę i wyjechał. Ślad po nim zaginął. [WIĘCEJ NA TEMAT POSZUKIWAŃ TUTAJ]

- Spokojny, fajny, choć na pewno lekko zagubiony chłopak - tak mówi o zaginionym jeden z pedagogów.  - Mam nadzieję, że się odnajdzie cały i zdrowy.

Łukasz pisał bloga. Wiadomo, że bezpośrednio przed zaginięciem leczył się psychiatrycznie. Na szafie w swoim pokoju napisał słowa pożegnania, kierowane do najbliższych.

Dzisiaj rozmawialiśmy z Małgorzatą Leśniewską, mamą Łukasza. Za naszym pośrednictwem zwraca się do syna z dramatycznym apelem.

- Łukasz nie wygłupiaj się, wróć do domu, czekamy na ciebie. To nie jest żadne wyjście z sytuacji, że sobie coś zrobisz. Jak mnie słyszysz, to proszę cię, wróć - powiedziała.

Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarocinie pod numerem telefonu (62) 749-82-00 lub 997 albo z najbliższą jednostką policji.

Prosimy czytelniczki i czytelników o udostępnianie tego artykułu w mediach społecznościowych.

Ze względu na charakter informacji, możliwość komentowania została wyłączona.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE