Reklama

Dodatkowe fundusze dla szkół i uczelni

Opublikowano:
Autor:

Dodatkowe fundusze dla szkół i uczelni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie organizuje kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami…”.

Tym razem przedsięwzięcie skierowane jest do przedstawicieli szkół podstawowych, gimnazjów i placówek ponadgimnazjalnych oraz uczelni wyższych. Odbędzie się ono w środę - 7 października w godzinach od 10.00 do 13.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30. Konsultanci punktu informacyjnego przekażą ogólne informacje na temat planowanego wsparcia dla szkól i uczelni, między innymi o Wielkopolskim Regionalnym Programie Operacyjnym na lata 2014-2020 oraz Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. W przypadku osób niepełnosprawnych organizatorzy proszą o poinformowanie o ich potrzebach, co ma umożliwić przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę.

Liczba miejsc jest ograniczona. W pierwszej kolejności przyjmowani będą przedstawiciele szkół i uczelni wyższych (potencjalni beneficjenci). Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa do 5 października do godziny 15.00 pod nr tel. (62) 740-79-56 lub (62) 747-81-83 albo poprzez e-mail: jarocin.fe@wielkopolskie.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE