Do niecodziennej sytuacji doszło w Dobieszczyźnie (gmina Żerków). Na budynek gospodarczy spadło drzewo
Drzewo spadło na budynek gospodarczy. Czy są ranni?
Jak poinformował oficer dyżurny PSP Jarocin pomimo drzewa, które upadło na budynek gospodarczy nie ma rannych. Obecnie na miejscu pracują zastępy trzy zastępy straży pożarnej (dwa z JRG Jarocin oraz jeden z OSP Dobieszczyzna) i usuwają szkody.
Komentarze (0)