Reklama

„Wszędzie pełno policji”. Co się dzieje?

Opublikowano:
Autor:

„Wszędzie pełno policji”. Co się dzieje? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Dali znać

Mieszkańcy informują nas o działaniach policji na terenie gminy Żerków i okolicznych drogach.

- Rankiem widziałam uzbrojonych funkcjonariuszy, którzy wyraźnie czegoś poszukiwali, byli w kominiarkach z bronią - twierdzi jedna z naszych rozmówczyń. Kobieta przyznaje, że bardzo się przestraszyła. - Był radiowóz, cześć policjantów pieszo przeczesywała teren. Znajomego kontrolowano. To chyba nie są ćwiczenia? 

Inny z mieszkańców informuje nas o rozbitym audi, które leży w rowie na poboczu drogi z Żerkowa do Jarocina. Czy obie sprawy mają ze sobą związek?

Nieoficjalnie wiadomo, że prowadzone są poszukiwania za sprawcą kolizji. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że pojazd mógł być kradziony. 

Czekamy na oficjalny komunikat policji w tej sprawie. 

[AKTUALIZACJA 09:37]

Według jednego z naszych rozmówców, to policyjna obława. W akcji uczestniczą rownież funckjonariusze spoza Jarocina. 

- Rynek jest w tej chwili zablokowany. Policja nikogo nie wpuszcza – twierdzi jeden z mieszkańców, który napisał do nas na portalu społecznościowym. 

[10:00]

Na miejscu są już nasze reporterki. Wkrótce ich relacja. 

- W mieście czynności prowadzi przynajmniej kilkunastu funkcjonariuszy. Trwają kontrole – informuje dziennikarka Gazety Jarocińskiej. – W tej chwili trwa też przeczesywanie okolicznego lasu. Czekamy na komunikat rzecznika policji. 

[10:40]

Policyjna obława trwa. - Prowadzimy poszukiwania za domniemanym sprawcą kradzieży samochodu osobowego – informuje lakonicznie mł. asp. Maciej Kaczmarek z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Mieszkanka, z którą rozmawiali nasi dziennikarze twierdzi, że rankiem słyszała strzały. Policja nie komentuje tych rewelacji.   

 

[12.30]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE