Reklama

Remont. Miasto stanęło. "Już jest Meksyk" [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Remont. Miasto stanęło. "Już jest Meksyk" [WIDEO]  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Dali znać

Utrudnienia związane z remontem na miejskim odcinku krajowej „12” w Jarocinie to dzisiaj nie jedyny problem na tej drodze. Kilkanaście minut, temu tuż za drugim wiaduktem od strony miasta, zatrzymał się tir. Ciężarówka prawdopodobnie się zepsuła i blokuje prawy pas jezdni, gdzie akurat jest zwężenie. Póki co na miejscu nie ma żadnych służb.

Kolejka samochodów już sięga do rogatek miasta. Kto nie chce spędzić kilkunastu minut w korku, już na wjeździe do Jarocina powinien kierować się na tzw. małą obwodnicę (kierunek Krotoszyn, Kalisz).

Będziemy informować o sytuacji.  

[AKTUALIZACJA 09:05]

Policja wie o utrudnieniach. - Pojazd ma poważną awarię, na miejsce już została wezwana pomoc drogowa - informuje portal oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

[09:50]

Jak informują kierowcy – ciężarówka już została zabrana przez pomoc drogową.  - Teraz jest inny problem, mimo że nie kładą asfaltu ul. Kościuszki nie wiedzieć czemu jest zablokowana - żali się jeden ze zmotoryzowanych.

Mariusz Harendarz, dyrektor PBD w Kaliszu, który realizuje remont w Jarocinie

To nie jest blokowanie ulic, tylko układanie nawierzchni. Nie da się wybudować ciągu głównego, jeżeli kierowcy będą najeżdżać z boku na gorącą masę, bo ją zniszczą. Wszystkie zainteresowane instytucje zostały o naszych pracach powiadomione. Proszę się zwrócić do inwestora – Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która ogłosiła przetarg, zaplanowała i za tą inwestycję płaci. My jesteśmy wykonawcą i w świetle umowy jesteśmy zobowiązani – tego sobie nie wymyśliliśmy, jak być może niektórzy myślą – do końca miesiąca mamy ułożyć wszystkie warstwy bitumiczne i tyle. Ulica nie jest naszą własnością, zarządza tym GDDKiA

[12:14]

Jarocin zakorkowany. Zobaczcie ZDJĘCIA

[17:00]

Po południu na drogach przelotowych w Jarocinie utworzyły się długie korki. Najdłużej czekać musieli kierowcy jadący tranzytem krajową drogą nr „11”. Wydostanie się z miasta zabierało nawet kilkadziesiąt minut. W kilku miejscach ruchem kierowała policja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE