Reklama

Czy w Jarocinie staną stojaki na rowery?

Opublikowano:
Autor:

Czy w Jarocinie staną stojaki na rowery? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Dzięki Tobie mogą! Jarociniacy i jarocinianki walczą o nie w akcji „Kręć kilometry”. Wystarczy pobrać aplikację na telefon, a potem chodzić lub jeździć i zdobywać dla naszego miasta kolejne kilometry. Im ich więcej – tym wyższe miejsce w rankingu.

Od początku akcji Jarocin przejechał już 27.641 kilometrów i obecnie znajduje się na 17. miejscu w rankingu. Ponieważ stojaki powędrują do pierwszej dwudziestki, wystarczy, aby nasze miasto do końca miesiąca utrzymało się na tym miejscu.

Ty też możesz przyłączyć się do walki o stojaki! Wystarczy, że na swoim smartfonie zainstalujesz darmową aplikację „Kręć kilometry”, która liczy pokonywany przez rowerzystę dystans i wpisuje go na konto wybranej miejscowości.

Rywalizacja potrwa jeszcze 29 dni, czyli do 31 sierpnia, a uczestnicy mają szansę wygrać nie tylko stojaki dla miasta, ale również nagrody indywidualne (rowery miejskie, smartfony, kamery HTC, akcesoria rowerowe).

Bezpłatną aplikację, która umożliwia walkę o stojaki rowerowe, można pobrać, klikając w jeden z poniższych linków (w zależności od systemu w telefonie):

 

Oprócz zainstalowania aplikacji, trzeba także zarejestrować się na stronie kreckilometry.pl i podać, dla jakiej miejscowości chce się pedałować. Można tam też zaproponować lokalizację stojaków. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy mamy ustawione dobre miasto – trzeba napisać na adres: kontakt@kreckilometry.pl. „Gdyby ktoś miał wątpliwości do jakiego miasta się zapisał, wystarczy że wyśle do nas swój adres e-mail, na który założył konto. Sprawdzimy wtedy, jak to wygląda w bazie danych i w razie potrzeby zmienimy miasto na inne” – informują organizatorzy akcji - Fundacja Allegro All For Planet.

Szczegóły akcji dostępne są na stronie: kreckilometry.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE