Reklama

Reklama

Czy opłata za parkowanie na Rynku jest nielegalna?

Opublikowano: wt, 13 wrz 2016 09:46
Autor:

Czy opłata za parkowanie na Rynku jest nielegalna? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Tymczasem u sąsiada. Jeździcie do Krotoszyna? Zdarza się wam zaparkować na rynku? A może dostaliście mandat za brak biletu parkingowego?

Pobieranie opłat za parkowanie na krotoszyńskim rynku może być nielegalne. W strefie płatnego parkowania, zgodnie z rozporządzeniem ministra infrastruktury, kasować można tylko za postój w wyznaczonych miejscach - pisze portal krotoszynska.pl

I tu pojawia się problem. Bo i owszem, na rynku miejsca zostały zaznaczone, ale tylko kostką brukową o ciemniejszym kolorze. Tymczasem zgodnie z obowiązującymi przepisami, znaki poziome powinny być wymalowane białą lub żółtą farbą.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (9)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 lat temu | ocena +5 / -2

    asdam

    Jak zwykle prawo jest napisane bez wyobrażni. wiadamo, że na centrach miast zwykle zabytkowych biała lub żółta farba wymalowana na stylowej kostce wygląda fatalnie (patrz Jarocin) poza tym wyciera się.a to generuje dodatkowe koszty(odnawianie co jakiś czas)

  • 5 lat temu | ocena +9 / -3

    Fgh

    Dlaczego o jarociński rynku nienapisaliście tylko o Krotoszynie czyżby nowy członek rady zabronił

  • 5 lat temu | ocena +4 / -1

    G.P.

    Na jarocińskim rynku proponuję przyjrzeć się oznakowaniu poziomemu i pionowemu miejsca dla niepełnosprawnych.

  • 5 lat temu | ocena +7 / -1

    Leon

    To i w Jarocinie niepowinni brac oplat na rynku