Reklama

Czteromiesięczne dziecko zmarło po zderzeniu dwóch aut. Prokuratura zakończyła śledztwo

Opublikowano:
Autor:

Czteromiesięczne dziecko zmarło po zderzeniu dwóch aut. Prokuratura zakończyła śledztwo      - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

42-letni mężczyzna odpowie za spowodowanie wypadku śmiertelnego, w którym życie straciło jego dziecko.

 

 

Sprawa dotyczy ubiegłorocznego wypadku, który wydarzył się tuż przed Wszystkimi Świętymi w Parzewie (gm. Kotlin). Kierujący skodą octavia z przyczepką jadąc od strony miejscowości Strzydzew nie udzielił pierwszeństwa przejazdu poruszającej się od Kotlina fordem mondeo - mieszkance Gdyni.

 

 Dziewczynka zmarła po kilku dniach [ZOBACZ TUTAJ].Poważnych obrażeń ciała doznała też matka dziecka.

 

 

- Zebrany w sprawie materiał dowodowy, a w szczególności zeznania pokrzywdzonej, wyjaśnienia oskarżonego, świadków i dokumentacja medyczna, a także opinie biegłych z zakresu rekonstrukcji wypadków pozwoliły na ustalenie, że okoliczności zdarzenia nie budzą wątpliwości. Mając na względzie tragizm tego zdarzenia, prokurator uwzględnił wniosek oskarżonego i skierował wniosek o wydanie wyroku bez przeprowadzenia rozprawy - informuje prokurator Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

 

 

W przypadku jego zaakceptowania mężczyzna będzie miał wymierzoną karę najniższą z możliwych - 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE