Reklama

Chcesz zaparkować przy urzędzie - uważaj na zmiany

Opublikowano:
Autor:

Chcesz zaparkować przy urzędzie - uważaj na zmiany - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Przy Urzędzie Miejskim w Jarocinie zmieniły się zasady parkowania samochodów -zwłaszcza w bezpośrednim sąsiedztwie magistratu - od strony ul. Kościuszki.

 

 

Problem braku możliwości bezpłatnego parkowania przy Urzędzie Miejskim w Jarocinie coraz bardziej doskwiera osobom, które mają do załatwienia jakąś sprawę w magistracie.

 

 

 

 

- Płacimy podatki, z których ten urząd się utrzymuje, a przyjeżdżamy tam i musimy płacić za parking. Czy to jest w porządku? - pyta jeden z naszych Czytelników. - Przecież mogliby tak zrobić, że na przykład godzina byłaby za darmo, a dopiero po tym czasie trzeba by płacić. Dla klientów urzędu to by wystarczyło, żeby załatwić swoje sprawy - proponuje mieszkaniec Jarocina.

 

 

Sygnały o coraz większych trudnościach z miejscami postojowymi przy jarocińskim urzędzie w ostatnim czasie docierały do naszej redakcji coraz częściej. Okazało się, ze są spowodowane zmianami zasad parkowania, jakie zostały wprowadzone w tej części Jarocina.

 

 

Na miejscach postojowych w bezpośrednim sąsiedztwie magistratu - od strony ul. Kościuszki zamontowane zostały blokady, które uniemożliwiają wjazd osobom nieuprawnionym.

 

 

- Porządkujemy zasady parkowania. Nie jest to jednak rozwiązania docelowe. Po rewitalizacji centrum miasta za mniej więcej trzy lata wszystko w sposób kompleksowy ulegnie zmianie, również zasady parkowania - wyjaśnia wiceburmistrz Bartosz Walczak.

 

 

 

Na pytanie, czy jarociński urząd miejski zamierza rozwiązać problem miejsc postojowych dla petentów, magistrat odpowiada: „Od poniedziałku - 6 maja JAR zamierza wyznaczyć 6 miejsc postojowych w pobliżu urzędu od strony ul. Kościuszki, na których będzie można zaparkować po wykupieniu biletu w parkomacie na zasadach obowiązujących w strefie parkowania”.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE