Reklama

Były wiceburmistrz z Jarocina awansował w Ostrowie

Opublikowano:
Autor:

Były wiceburmistrz z Jarocina awansował w Ostrowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Był wiceburmistrzem Jarocina przez blisko 20 lat. Na końcu lutego zrezygnował i przyjął propozycję pracy od prezydenta Ostrowa Wlkp. Został szefem wydziału promocji. Ale na krótko, bo właśnie awansował.

 

Robert Kaźmierczak pożegnał się z jarocińskim magistratem pod koniec lutego, kiedy (nie)spodziewanie złożył rezygnację ze stanowiska [więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ].

 

Burmistrz Adam Pawlicki przyjął decyzję swojego długoletniego zastępcy. Wkrótce potem zwolnił go z obowiązku świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia [o przyczynach czytaj więcej TUTAJ].

 

Kaźmierczak jakiś czas później przyznał, że natychmiast po tym, jak wiadomość o jego rezygnacji rozeszła się w przestrzeni publicznej, otrzymał co najmniej kilka propozycji pracy. Wybrał Urząd Miasta Ostrowa Wlkp. i ofertę prezydent Beaty Klimek. Wystartował w konkursie na szefa wydziału promocji [więcej szczegółów TUTAJ]. Choć już wtedy docierały do nas nieoficjalne informacje, że nie jest to docelowe stanowisko dla Kaźmierczaka.

 

Teraz te pogłoski się potwierdziły. Były jarociński wiceburmistrz został szefem Kancelarii Prezydenta Ostrowa Wlkp., czyli „prawą ręką” Beaty Klimek. Przypomnijmy, że wiceprezydentem Ostrowa jest Mikołaj Kostka, były wiceburmistrz Jarocina, a skarbnikiem Michał Żabiński, były szef finansów gminy Jarocin.

 

Stanowisko wiceburmistrza Jarocin do spraw oświaty i kultury, które zajmował Robert Kaźmierczak, jest do dzisiaj nieobsadzone.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE