Reklama

Były prezes na etat podinspektora w starostwie

Opublikowano:
Autor:

Były prezes na etat podinspektora w starostwie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Były prezes Jarocińskich Linii Autobusowych Grzegorz Mirkiewicz dostanie etat podinspektora w niedawno stworzonym Referacie Komunikacji Wydziału Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Jarocinie - dowiedział się portal.

- Pan Grzegorz Mirkiewicz jest osobą, która spełnia wymagania niezbędne do pracy na stanowisku podinspektora w referacie - napisał starosta Bartosz Walczak w informacji o wynikach naboru. Dalej czytamy. - Kandydat wykazał (się) odpowiednim przygotowaniem merytorycznym do wykonywania zadań (…). Posiada wiedzę i doświadczenie zawodowe gwarantujące prawidłowe wykonywanie obowiązków i zadań na wyżej wymienionym stanowisku.

Mirkiewicz kierował JLA przez kilka lat. Wcześniej szefował pleszewskiej kolumnie transportu sanitarnego. Z jarocińską spółką pożegnał się latem ubiegłego roku. Rada nadzorcza odwołała go po kilkunastomiesięcznej absencji spowodowanej problemami zdrowotnymi. Nowy podinspektor jest członkiem Stowarzyszenia Ziemia Jarocińska. Wcześniej udzielał się między innymi jako kurator społeczny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE