Reklama

Burmistrz wprowadził ruch. Urzędnicy proszą o nieparkowanie

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz wprowadził ruch. Urzędnicy proszą o nieparkowanie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

- Organizatorzy sylwestra z grupą Centrum zwracają się do mieszkańców z prośbą o nieparkowanie samochodów 31 grudnia na jarocińskim rynku – brzmi oficjalny komunikat Urzędu Miejskiego w Jarocinie.  - Prośba ta jest podyktowana organizacją imprezy sylwestrowej na starówce, a co za tym idzie - możliwością uszkodzenia aut na przykład przez środki pirotechniczne czy butelki.

Zakaz ma obowiązywać kierowców jutro od godziny 14.00. 

Ruch i możliwość parkowania na rynku wprowadził jesienią tego roku burmistrz Jarocina Adam Pawlicki. Taka decyzja, choć sprzeczna z opinią większości wyrażoną w ubiegłorocznym referendum, miała być odpowiedzią między innymi na apele ze strony przedsiębiorców działających w centrum.

- Niedawno mieliśmy patriotyczne uroczystości rocznicowe i odbyły się wśród zaparkowanych samochodów na rynku, a na Sylwestra komuś przeszkadzają? – zastanawia nad celowością pomysłu osoba związana z samorządem.

Wczoraj za wycieraczki aut zaparkowanych na rynku wkładano apel magistratu, by nie zostawiać w sylwestra samochodów na rynku. Co zrobią kierowcy, skoro parkowanie w centrum jest przecież legalne i póki co darmowe?

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE