Reklama

Burmistrz, sekretarz i przewodniczący rady rozdawali tulipany [GALERIA]

Opublikowano: wt, 25 lut 2020 22:00
Autor:

Burmistrz, sekretarz i przewodniczący rady rozdawali tulipany [GALERIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Dzień Kobiet w Żerkowie. Dzień Kobiet 8 marca. Burmistrz wręczał tulipany.

 

 

W ubiegła niedzielę w Mickiewiczowskim Centrum Turystycznym spotkały się członkinie 16. Kół Gospodyń Wiejskich. Kobiety świętowały swoje święto, które co prawda przypada 8 marca.

 

 

Na spotkanie oprócz pań przybyli również panowie, wśród nich: burmistrz Żerkowa Michał Surma, sekretarz gminy – Bartłomiej Nowicki, Jacek Maciejewski dyrektor żerkowskiej biblioteki oraz Mariusz Stolecki repezentujący powiat.

 

Nie zabrakło również zacnych gości wśród pań, zaproszono bowiem: starostę Lidię Czechak, wiecestarostę Katarzynę Szymkowiak, oraz pełnomocnik ds. KGW Beata Walczak-Silińska.

 

Świetna zabawa, występy dzieci ze szkoły, magic i zespół muzyczny. Organizacja na 6 z wysoką poprzeczką na kolejny rok. Dziękujemy za zaproszenie - napisała na swoim profilu facebookowym starosta Lidia Czechak.

 

Organizatorami uroczystości były Koła Gospodyń Wiejskich z Żółkowa i Antonina. Nie zabrakło występów uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żerkowie oraz Zespołu Pieśni i Tańca Szwajcaria Żerkowska. Na imprezie wystąpił również Sławomir Jenerowicz- komik i iluzjonista, który zagwarantowały wspaniałą zabawę.
 

Oczywiście nie zabrakło życzeń od obecnych na uroczystości panów:burmistrza, Michała Surmy, sekretarza gminy, Bartłomieja Nowickiego i przewodniczącego rady, Wojciecha Gałązki, a każda z pań otrzymała tulipana.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE