Reklama

Burmistrz przerzuca się milionami w mediach

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz przerzuca się milionami w mediach  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Burmistrz Adam Pawlicki coraz bardziej aktywny na swoim profilu społecznościowym i w mediach. Ostatnio mówi dużo o finansach.

„Nie wszystkie decyzje, które podejmuję są łatwe! Obiecałem mieszkańcom naszej gminy ROZWÓJ. Zrobię wszystko, aby dotrzymać danego słowa - pisze na swoim profilu włodarz Jarocina i dodaje. - „Optymalnie zarządzając funduszami miasta i gminy uda nam się zaoszczędzić ok. 5 mln złotych! Dziękuje Wam za wsparcie”.

Informacji towarzyszy grafika mająca przekonać o tym, jak i gdzie znaleziono owe miliony. Już maczkiem, na dole dodano, że to „kwoty szacowane”.

Niedawno w mediach regionalnych ukazał się też obszerny wywiad z burmistrzem Jarocina. Tutaj również pojawia się informacja o milionach. Kilkunastu milionach. - Jesteśmy na końcowym etapie porządkowania spraw w gminie. Zlikwidowaliśmy jednostkę straży miejskiej, zredukowaliśmy o jedną czwartą zatrudnienie urzędników, obniżyliśmy koszty funkcjonowania spółek. Te zmiany już zwiększyły możliwości inwestycyjne gminy o 14 mln zł - tłumaczy dziennikarce szef gminy.

Ostatnią informację na portalu społecznościom polubiły 32 osoby. "Panie burmistrzu tak trzymać". "Bardzo się cieszę z tych oszczędności" - komentują fani włodarza, których jest zdecydowana większość. Są i sceptycy. - No panie burmistrzu proszę rozwinąć [to] na kwoty na sesji, a nie trzy propagandowe ciapki w różnych kolorach, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości... – napisał radny PSL Marcin Półrolniczak.

Niezależni obserwatorzy samorządu też mają swoje zdanie. - Szkoda, że burmistrz przy okazji nie tłumaczy, jak to zrobił. Pewnie nie chce, żeby inne samorządy skorzystały - komentuje nasz rozmówca. A jak wam się podoba aktywność Adama Pawlickiego?

W najnowszej Gazecie Jarocińskiej również o internetowych dokonaniach wiceburmistrza Roberta Kaźmierczaka, którym przygląda się… policja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE