Reklama

Budzyński o powrocie do Jarocina i współpracy z ordynatorem ginekologii

Opublikowano:
Autor:

Budzyński o powrocie do Jarocina i współpracy z ordynatorem ginekologii - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

- Cieszę się, że wróciłem do Jarocina - przyznał w rozmowie z „Gazetą Jarocińską” Włodzimierz Budzyński, nowy kierownik medyczny jarocińskiego szpitala.

 

Lekarz przyjął propozycję pracy w jarocińskiej lecznicy po czterech latach przerwy. - Na pewno od wielu osób, szczególnie Jarociniaków, usłyszałem mnóstwo ciepłych słów. Bardzo pozytywne przyjęcie spotkało mnie również w szpitalu ze strony lekarzy, z którymi pracowałem przed czterema laty i personelu średniego, co mnie bardzo cieszy - mówi Budzyński.

 

Oprócz tego, że jest szefem do spraw medycznych szpitala, to pracuje jako lekarz na oddziale ginekologii i położnictwa. - Wbrew jakimkolwiek spekulacjom współpraca z doktorem Miłoszem Matuszczakiem, ordynatorem oddziału ginekologii układa się bardzo dobrze. Przynajmniej z mojego punktu widzenia. Doktor Matuszczak jest bardzo konkretnym człowiekiem i dobrym fachowcem. Wyjaśniliśmy sobie wiele rzeczy, ustaliliśmy płaszczyzny współpracy i jak na razie sprawdza się to doskonale. 

 

Jakie plany ma nowy kierownik, co mówi o prywatyzacji szpitala i połączeniu ze Środą Wlkp. - czytaj w najnowszym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE