Reklama

Bracia kurkowi pożegnali prezesa Ryszarda Hybiaka salwą [ZDJĘCIA, WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Bracia kurkowi pożegnali prezesa Ryszarda Hybiaka salwą [ZDJĘCIA, WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Rodzina, znajomi oraz poczty sztandarowe reprezentujące Kurkowe Bractwa Strzeleckie i organizacje kombatanckie uczestniczyły w pogrzebie Ryszarda Hybiaka - prezesa KBS-u w Jarocinie.

 

 

Ryszard Hybiak został wybrany na prezesa Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Jarocinie na zebraniu walnym, które odbyło się pod koniec lipca razem ze strzelaniem królewskim [WIĘCEJ TUTAJ].

 

1 września doznał rozległego zawału serca. Zmarł 19 września w szpitalu w Jarocinie [CZYTAJ TUTAJ]. 

 

Uroczystość pogrzebową na cmentarzu komunalnym poprzedziła msza św. w kościele św. Antoniego Padewskiego w Jarocinie. Kazanie wygłosił ksiądz Przemysław Kubiak - proboszcz z Brzóstkowa, kapelan i członek jarocińskiego bractwa.

 

W ostatniej drodze Ryszardowi Hybiakowi towarzyszyła rodzina, bliscy, znajomi, sąsiedzi oraz siostry i bracia kurkowi m.in. z Jarocina, Mieszkowa, Żerkowa, Jutrosina i Włoszakowic. Na koniec oddano salwę honorową. Prezes Ryszard Hybiak został odznaczony pośmiertnie.

 

Obecnie, do czasu nowych wyborów, obowiązki prezesa będzie pełnił zastępca - Franciszek Krukowski.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE