Reklama

Biblioteki zamknięte. Książki na telefon, a koncerty i spotkania tylko w sieci [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Biblioteki zamknięte. Książki na telefon, a koncerty i spotkania tylko w sieci [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

„Książka na telefon” – to oferta Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców w dobie trwającej epidemii koronawirusa.

 

 

 

- Na ten trudny czas i jesienne, długie wieczory Wasza Biblioteka jest na posterunku! Wystarczy do nas zadzwonić a przywieziemy Wam wybrane książki, filmy, audiobooki czy płyty muzyczne – informują bibliotekarki.

 

Poniżej podajemy numery telefonów do poszczególnych filii, ale wystarczy też zadzwonić na numer podany na karcie bibliotecznej!

 

W dniach od 7 do 29 listopada wszystkie placówki  - biblioteki, JOK Jarocin oraz Dzienny Dom Senior+ będą zamknięte dla czytelników i publiczności. Pracownicy obsługi czytelnika będą organizować wypożyczanie zdalne właśnie w formie "Książki na telefon". Wydarzenia  - spotkania, warsztaty, lekcje - odbywać się będą w formie zdalnej na bibliotecznym facebooku oraz za pośrednictwem komunikatorów.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się, również w sieci.

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE