Reklama

Reklama

Bezpłatne badania dla mężczyzn. Zobacz, gdzie?

Opublikowano: ndz, 20 wrz 2020 14:46
Autor:

Bezpłatne badania dla mężczyzn. Zobacz, gdzie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Żerków. Bezpłatne badania profilaktyczne dla mężczyzn. Przyjdź i się zbadaj.

 

 

Projekt „Profilaktyka i wczesne wykrywanie chorób układu moczowo-płciowego mężczyzn”” realizowany przez OPEN S.A. na terenie gminy Żerków. Program jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu.

 

 

Bezpłatne badania profilaktyczne skierowane są do mężczyzn mieszkających na terenie gminy Żerków, którzy ukończyli 50 rok życia. Kolejnym kryterium jest brak wcześniejszego rozpoznania nowotworu złośliwego jelita grubego i odbytnicy oraz brak leczenia w tym zakresie.

 

 

Celem głównym bezpłatnych badań profilaktycznych jest zmniejszenie umieralności z powodu schorzeń gruczołu krokowego i układu moczowego, w tym nowotworów złośliwych, wśród mężczyzn w wieku 50 – 74 lata. Trudny dostęp do poradni urologicznych w ramach kontraktów z NFZ sprawia, że pomimo wskazań wielu mężczyzn podejmuje leczenie z opóźnieniem bądź nie otrzymuje odpowiedniego leczenia.

 

 

Warunkiem bezpłatnego udziału w bezpłatnych badaniach jest obecność na spotkaniu edukacyjnym. Zaplanowano je na 30 września na godz. 12.45 w Mickiewiczowskim Centrum Turystycznym w sali „C”. Każdy z uczestników musi mieć przy sobie maseczkę ochronną na twarz.

 

 

Badania profilaktyczne przeprowadzone zostaną 6 października w godz. od 10.00 do 12.00 również w sali „C” MCT w Żerkowie. Obowiązują zapisy pod numerem 62 740 20 16. Na badania należy zgłosić się z dokumentem tożsamości. Złe wyniki badań zostaną wysłane uczestnikowi na wskazany adres.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.