Reklama

Będzie kręgielnia i lodowisko z dużym wsparciem gminy [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Będzie kręgielnia i lodowisko z dużym wsparciem gminy [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Lodowisko, kręgielnia i duża sala konferencyjna - znajdą się w obiektach, które są budowane na terenie spółki Jarocin Sport. Koszt inwestycji to 25 milionów złotych. Znaczna część funduszy pochodzi z budżetu gminy Jarocin.

 

Spółka Jarocin Sport i obiekty, które znajdują się na jej terenie należą do gminy Jarocin i służą przede wszystkim mieszkańcom. Dlatego gmina pokrywa ponad połowę kosztów inwestycji w sumie 14 milionów 193 tysięcy złotych.

Prace przy rozbudowie centrum sportowo-rekreacyjnego przebiegają zgodnie z harmonogramem.

 

Zakończono już licowanie ścian i kładzenie płytek na parterze. Teraz roboty przeniosły się na piętro nowego budynku. Prowadzone są także prace instalacyjne: wentylacji, klimatyzacji, instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

 

Z kolei na poziomie „minus jeden” przy kładzeniu warstwy przed posadzkowej zużyto około 270 m3 betonu - to 30 kursów 9-tonowych betoniarek.

 

Wykonywana jest także elewacje od strony ulic Maratońskiej i Sportowej - w technologii aluminiowych płyt elewacyjnych oraz płyt kompozytowych. Efekt tego rozwiązania można obejrzeć od strony ogródków działkowych.

 

Budowa centrum sportowo-rekreacyjne ma zostać zakończona w przyszłym roku. Wówczas będzie można korzystać między innymi z lodowiska i kręgielni. W nowych obiektach będzie tez można uprawiać tenis stołowy, sporty siłowe - podnoszenie ciężarów czy sporty walki.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE