Reklama

Bartosz Walczak dzisiaj w rozmowie z jarocinska.pl [WIDEO] Zapraszamy od godziny 11.30

Opublikowano:
Autor:

Bartosz Walczak dzisiaj w rozmowie z jarocinska.pl [WIDEO] Zapraszamy od godziny 11.30 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jarocin. Mógł przejść do historii jarocińskiego samorządu, jako najmłodszy starosta powiatu jarocińskiego. Przeszedł jako ten, który po raz pierwszy w najnowszych dziejach powiatu, stracił stanowisko przed końcem kadencji.   

Według tych, którzy go odwołali między innymi wykorzystywał stanowisko starosty do promowania własnej osoby i środowiska ZJ. On sam dzisiaj, jeszcze niedawnych koalicjantów nazywa ekipą korytowo - kanapową, której zależy tylko na stołkach.

Bez wątpienia był najbardziej medialnym szefem powiatu. Dbający o wizerunek, obecny w mediach społecznościowych i śpiewający disco polo.  

Mowa oczywiście o Bartoszu Walczaku – odwołanym z funkcji starosty z końcem stycznia. Teraz Walczak po ponad miesięcznej nieobecności w życiu publicznym (również tym internetowym) wychodzi  z cienia i zapowiada, że zabierze głos w sprawie ostatnich wydarzeń w powiecie.

Co ma do powiedzenia? Sprawdzimy już dzisiaj, bo były starosta będzie naszym gościem. Na rozmowę zapraszamy około godziny 11.30.

Macie pytania do byłego starosty? Piszcie je w komentarzach. Zadamy wszystkie. Rozmowa będzie transmitowana na naszym Facebookowym fanpage. Zapraszamy do udziału.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE