Reklama

Auto Dutkiewicz z drugą stacją kontroli pojazdów

Opublikowano:
Autor:

Auto Dutkiewicz z drugą stacją kontroli pojazdów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Drugą stację kontroli pojazdów należącą do Jacka Dutkiewicza niedawno otwarto oficjalnie na jednym z jarocińskich osiedli.

Choć wykonano w niej już kilkadziesiąt przeglądów rejestracyjnych, wstęgę zdecydowano się przeciąć dopiero teraz. W oficjalnym otwarciu nie brakowało atrakcji. Przygotowano pokaz magicznych sztuczek, gorący poczęstunek z żurkiem na czele, a także zwiedzanie nowej stacji kontroli pojazdów. Niespodziankę właścicielowi zrobił jeden z kolegów, który specjalnie tego dnia przyjechał swoim „maluchem” na przegląd.

Obecnie w powiecie jest dziewięć stacji kontroli pojazdów, z czego dwie nazywają się Auto Dutkiewicz. - Z każdym rokiem po drogach całej Polski porusza się coraz więcej samochodów. Widząc ten wzrastający trend, postanowiliśmy wyjść naprzeciw mieszkańcom przede wszystkim osiedli Konstytucji 3 Maja i Bema (jednym z największych w Jarocinie - przyp. red.) - tłumaczy Jacek Dutkiewicz, jarociński dealer Fiata od lat działający na rynku.

Firma Auto Dutkiewicz w dotychczasowej stacji przy ul. Wrocławskiej obsługiwała rocznie ok. 3 tys. pojazdów. Ile przeglądów właściciel planuje wykonać w nowej? - W powiecie jarocińskim jest około 60 tysięcy aut, z tego 53 tysiące to samochody osobowe i ciężarowe do 3,5 tony. Z tego ok. 30 procent to auta „wirtualne”, które są zarejestrowane, ale nie jeżdżą na przeglądy. Czysto teoretycznie mogę powiedzieć, że jeśli będziemy wykonywać tutaj kolejne 3 tysiące przeglądów rocznie, będę zadowolony - mówi Dutkiewicz.

Więcej w aktualnym numerze "Gazety Jarocińskiej".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE