Reklama

Akcja Wesołych Ogrodników trwa. Ping-Pong, Zumba(R) i koncert [DUŻO ZDJĘĆ]

Opublikowano:
Autor:

Akcja Wesołych Ogrodników trwa. Ping-Pong, Zumba(R) i koncert [DUŻO ZDJĘĆ]  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

W tenisa stołowego grali radni i przedstawiciele różnych organizacji z terenu Jarocina dla dzieci z Fundacji "Ogród Marzeń".

W zawodach, które odbyły się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 wystąpili m.in. Ireneusz Lamprecht, Marek Tobolski, Bartosz Walczak, Lidia Czechak, Danuta Maćkowiak i Krystian Piniewski. Najlepszym zawodnikiem został Marek Tobolski. Czwórka zebrała na rzecz fundacji 872,88 zł.

To nie jedyny turniej tego typu, który odbył się przy okazji Akcji Wesołych Ogrodników. Wczoraj w Strzyżewku w tenisie stołowym i warcabach rywalizowali radni i sołtysi z gminy Jaraczewo.

[AKTUALIZACJA 13.30]

Od rana trwa też zbiórka w markecie Piotr i Paweł prowadzona przez Strzelców ze Związku Strzeleckiego "Strzelec" JS 4130 Jarocin.

[AKTUALIZACJA 17.10]

Od 16.00 w hali Zespołu Szkół nr 2 w Jarocinie trwa a'la Maraton Zumba® Fitness w ramach Akcji Wesołych Ogrodników. Wspólnie tańczy kilkadziesiąt osób.

[18.00]

W Domu Kultury w Kotlinie zorganizowano dzisiaj koncert i licytacje. W ich trakcie się zebrać 1247 zł.

[AKTUALIZACJA 19.07]

Oto relacja z zawodów ping-pongowych, które odbyły się w Strzyżewku (gm. Jaraczewo) i w jarocińskiej hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE