Reklama

13 wydarzeń. 12 koncertów. Mozil znów wystąpi na Festiwalu Akordeonowym w Kotlinie

Opublikowano:
Autor:

13 wydarzeń. 12 koncertów. Mozil znów wystąpi na Festiwalu Akordeonowym w Kotlinie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

XXIV Festiwalu Solistów i Zespołów Akordeonowych rozpocznie się w niedzielę 6 października koncertem poświęconym pamięci Krzysztofa Komedy. Po 11 latach przerwy w Kotlinie wystąpi znów Czesław Mozil. 

 

 

 

- Mamy w tym roku 13 wydarzeń w tym 12 koncertów z naszym Zespołem Akordeonowym "Kotlin", który łączy dwie dyscypliny - wystawę w ramach galerii "Po drodze" i muzykę". Artyści tegoroczni są bardo "zacni" - wykładowcy uczelni muzycznych min. w Poznaniu i Katowicach. Po raz kolejny mamy 6 koncertów promocyjnych dla dzieci i młodzieży - podkreśla Janusz Barański, inicjator i dyrektor festiwalu oraz Domu Kultury w Kotlinie.

 

 

 

Szczególnie inspirujące koncerty będą w wykonaniu Czesława Mozila (którego chyba nie trzeba przedstawiać), Karoliny Cichej & Spółki (jej występ to zaprzeczenie nazwiska), Anatoly'ego Tarana (czyli jazda jazzowa bez trzymanki) oraz małżeństwa Lisów (akordeony bardzo tradycyjne, ale na najwyższym poziomie wykonawczym).

 

Na część wydarzeń, z uwagi na ograniczoną ilość miejsc siedzących, obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać w Domu Kultury w Kotlinie oraz w redakcji "Gazety Jarocińskiej".

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE