Uczniowie jarocińskiej "Dwójki" piekli ciasto i byli na wykopkach Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi nr 2 w Jarocinie mają za sobą intensywne dni. Próbowali swoich sił w cukierni, na wykopkach, odwiedzili ratowników medycznych i pomogli schronisku. (...)