Reklama
Główna
Najnowsze
Logowanie
Gra twoja ulubiona drużyna?
Gra twoja ulubiona drużyna? Już w najbliższy weekend fanów drużyn z Ziemi Jarocińskiej czeka wiele emocji. Przed nami kolejna kolejka rozgrywek w III lidze, Red Box Klasie Okręgowej, Proton A-Klasie oraz Proton B-Klasie. Sprawdźmy, co czeka zespoły z Ziemi Jarocińskiej. (...)
Gra twoja ulubiona drużyna? W Anglii popularne są mecze 26 grudnia, w tzw. Boxing Day. Z kolei w Polsce od kilku lat popularne jest granie w piłkę nożną w Wielką Sobotę. Tak również będzie na kilku poziomach rozgrywkowych, na których występują zespoły z Ziemi (...)
Gra twoja ulubiona drużyna? Już w najbliższy weekend fanów drużyn z Ziemi Jarocińskiej czeka wiele emocji. Do grających już od kilku tygodni trzecioligowców i zmagających się od tygodnia zespołów z klasy okręgowej, dołączą drużyny grające w A i B klasie. Kto gra? Gdzie i (...)
Gra twoja ulubiona drużyna? Już w najbliższy weekend fanów drużyn z Ziemi Jarocińskiej czeka wiele emocji. Oprócz III ligowej Jaroty Jarocin do gry wkraczają także zespoły z Red Box Klasy Okręgowej. Co, gdzie i kiedy? Tego dowiesz się z naszej zapowiedzi. (...)
Przegląd kadry Jaroty na wiosnę 2022 Kontynuujemy przegląd kadry Jaroty Jarocin. Tym razem przyjrzymy się pomocnikom i napastnikom, którzy wiosną 2022 roku zaprezentują się w zespole prowadzonym przez Piotra Garbarka. (...)
To oni będą walczyć o punkty dla Jaroty Już w najbliższą sobotę 12 marca Jarota Jarocin rozegra swój pierwszy ligowy mecz w 2022 roku. Jak wygląda kadra JKS-u przed sezonem? Co będzie się działo w III lidze grupie 2? Sprawdzamy. Na pierwszy ogień pod lupę bierzemy bramkarzy oraz (...)
W derbach powiatu skuteczniejsza Cielcza W ostatni weekend listopada rozegrano mecze piętnastej kolejki, kończącej rundę jesienną, w piłkarskiej klasie okręgowej. Wśród zaplanowanych spotkań odbyły się także ostatnie w tym roku derby powiatu jarocińskiego. W Cielczy miejscowy LZS pewnie pokonał 5:1 GKS Żerków. (...)
"Czelsi" gromi w Cielczy W miniony weekend spośród drużyn piłkarskich z terenu ziemi jarocińskiej nieźle spisały się zespoły występujące w klasie okręgowej. Jarota II Witaszyce odniosła drugie zwycięstwo z rzędu. LZS Cielcza gra jak dotychczas "w kratkę", ale na własnym boisku jest dość bezwzględny (...)
"Czelsi" silniejsza od rezerw Jaroty LZS Cielcza w pierwszych w tym sezonie derbach powiatu jarocińskiego w klasie okręgowej zdecydowanie pokonał Jarotę II Witaszyce 5:0. Podopieczni Łukasza Kaczałki wygrali zasłużenie, a przy lepszej skuteczności mogli zwyciężyć wyżej. Jarota II także miała kilka okazji do zdobycia goli, (...)
GKS Jaraczewo i LZS Cielcza grają dalej Dopiero rzuty karne zadecydowały o awansie do trzeciej rundy okręgowego Pucharu Polski w derbach powiatu jarocińskiego pomiędzy GKS-em Jaraczewo a Jarotą II Witaszyce. Skuteczniejsi okazali się piłkarze z Jaraczewa. LZS Cielcza rozgromił w Grabie Unię Szymanowice. W drugiej rundzie odpadli (...)