Zawodniczka Białych Tygrysów za podium w Estonii

Autor: | Zdjęcie: MUKS Białe Tygrysy Jarocin

Zawodniczka Białych Tygrysów za podium w Estonii - Zdjęcie główne

Michalina Wróbel piąta w Tallinie | foto MUKS Białe Tygrysy Jarocin

Sport Michalina Wróbel, tym razem jako reprezentantka Polski, zajęła 5. miejsce w Turnieju President's Cup w Tallinie.

W zawodach Pucharu Świata w estońskiej stolicy Michalina Wróbel, reprezentując polska kadrę narodową juniorów, uplasowała sie na piatym miejscu w rywalizacji dziewcząt do 44 kg.

Podopieczna Józefiny Nowaczyk - Wróbel dobrze rozpoczęła turniej President's Cup w Tallinie. W swojej pierwszej walce pokonała pewnie 2:0 reprezentantkę Armenii Melanie Ayvazyan. Jednakże później okazało się, że zawodniczka MUKS Białych Tygrysów Jarocin nie miał szczęścia w losowaniu. W pojedynku o wejście do strefy medalowej Wróbel zmierzyła się z Greczynką Vasiliki Papadoupoulou, której uległa 0:2. Zawodniczka z Grecji, jak sie okazało, wygrała także pozostałe walki i cały turniej. Taekwondzistka z Jarocina zdobyła natomiast kolejne międzynarodowe doświadczenia.