Zawodniczka UKS-u Przełaj Żerków Paulina Walczak zajęła drugie miejsce w chodzie kobiet na 5000 m podczas prestiżowego 57. Festiwalu Chodu im. Obrońców Poczty Gdańskiej.
Podopieczna Dawida Bierły wyznaczony dystans pokonała w czasie 29 minut i 30 sekund. Reprezentantka UKS-u Przełaj Żerków rozdzieliła na podium dwie zawodniczki z Litwy. Najszybciej trasę chodu pokonała Amanda Tolyte (czas 28.50 min), zaś trzecie miejsce zajęła Aiva Bieleviciute, która do Pauliny Walczak straciła tylko siedem sekund.
Komentarze (0)