GKS Jaraczewo z programu "WzMOCnij Swoje Otoczenie", organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA, pozyskał środki finansowe w wysokości 19309 zł.
Za tę kwotę klub zakupił nowe wiaty stadionowe, czyli ławki dla zawodników rezerwowych. Zostały one już zamontowane na boisku przy ulicy Kolejowej 7.
Dzięki nim już w rundzie wiosennej zarówno zawodnicy rezerwowi drużyn młodzieżowych i seniorskich GKS-u Jaraczewo, jak również zespołów goszczących w Jaraczewie, będą mogli w bardzo dobrych warunkach obserować poczynania kolegów, którzy zostaną desygnowani przez trenerów na boisko.
Komentarze (0)