Tenisistki Komorzanki walczyły w Orzechowie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Tenisistki Komorzanki walczyły w Orzechowie - Zdjęcie główne
Autor: UKS Komorzanka | Opis: Siostry Julia i Magdalena Podlewskie

reklama
Udostępnij na:
Facebook
SportMagdalena Podlewska z Komorzanki zajęła drugie miejsce w kategorii do lat 15 w Charytatywnym Turnieju Tenisa Stołowego w Orzechowie.
reklama

Siostry Julia i Magdalena Podlewskie z Komorzanki wzięły udział w Charytatywnym Turnieju Tenisa Stołowego w Orzechowie. Zawody zostały zorganizowane w celu wsparcia leczenia poważnie chorego Antosia Zbierskiego.

Obie reprezentantki Komorzanki rywalizowały w łączonej kategorii chłopców i dziewcząt do lat 15. Bardzo dobrze spisała się w tych zawodach Magdalena Podlewska, która zajęła drugie miejsce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo