Siostry Julia i Magdalena Podlewskie z Komorzanki wzięły udział w Charytatywnym Turnieju Tenisa Stołowego w Orzechowie. Zawody zostały zorganizowane w celu wsparcia leczenia poważnie chorego Antosia Zbierskiego.
Obie reprezentantki Komorzanki rywalizowały w łączonej kategorii chłopców i dziewcząt do lat 15. Bardzo dobrze spisała się w tych zawodach Magdalena Podlewska, która zajęła drugie miejsce.
Komentarze (0)