Szymon Marciniak gwizdał prezesowi Jaroty!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook
SportTrzech piłkarzy Jaroty Jarocin - Krzysztof Matuszak, Jacek Pacyński i Szymon Komendziński - wzięło udział w ogólnopolskim turnieju piłki halowej XII Orlen Płock Cup.
reklama

Prezes Jaroty Krzysztof Matuszak oraz dwaj piłkarze Jacek Pacyński i Szymon Komendziński znaleźli się w drużynie Myjnia i Przyjaciele, reprezentującej jednego ze sponsorów jarocińskiego klubu.

Udział w ogólnopolskim turnieju piłki halowej miał być dla zawodników Jaroty przygodą. Nie spodziewali się jednak, że największą przygodą będzie dla nich udział w meczu, który sędziować będzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych obecnie arbitrów piłkarskich na świecie Szymon Marciniak.

Arbiter główny meczu finałowego Argentyna - Francja, podczas zakończonych w grudniu tydzień przed świętami Bożego Narodzenia Mistrzostw Świata w piłce nożnej rozgrywanych w Katarze, na co dzień mieszka w Płocku. Dlatego chętnie skorzystał z prośby organizatorów amatorskiego turnieju halowego Orlen Płock Cup i zgodził się sędziować kilka spotkań.

reklama

Między innymi ćwierćfinałowy pojedynek drużyny Myjnia i Przyjaciele, w której występowali piłkarze z Jarocina. Mimo iż zespół z Jarociniakami w składzie uplasował się ostatecznie na dziewiątym miejscu, to jednak wspomnienia z udziału w meczu sędziowanym przez najlepszego aktualnie arbitra piłkarskiego na świecie pozostaną miłą pamiątką z wyjazdu do Płocka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo