Sylwestrowy turniej tenisa stołowego w ZS 4 w Jarocinie

SportW Zespole Szkół nr 4 w Jarocinie odbył się Turniej Sylwestrowy w tenisie stołowym.

W zawodach wzięło udział pięćdziesięciu zawodników w dwóch kategoriach. Rozegrano także turnieje dla kobiet oraz uczniów Zespołu Szkół nr 4. Zawody miały charakter ogólnopolski, bowiem wzięli w nich udział nie tylko mieszkańcy powiatu jarocińskiego.

W kategorii "Mały Mistrz" (dla uczniów ZS 4 w Jarocinie) zwyciężył Jakub Fallenberg, drugie miejsce zajął Igor Andrzejczak, a na trzecim uplasowała się Gabriela Stefańska.

W kategorii "Madame Butterfly" (kobiet) zwyciężyła Agnieszka Bakusiewicz z Nowej Soli, a na podium znalazły się także Gabriela Stefaniak ze Środy Wlkp (drugie miejsce) i Katarzyna Urbanowicz z Poznania (trzecie miejsce).

W rywalizacji "Top Spin Master" triumfował Zdzisław Hejna z Wrześni, drugie miejsce zajął Mateusz Kołodziejczak z Gębic, a trzecie Marek Mrozik z Pięczkowa.

W najbardziej prestiżowej kategorii "Top Spin Lord", w której mogli rywalizować zawpdnicy posiadający licencje Polskiego Związku Tenisa Stołowego oraz najodważniejsi amatorzy, zagrało dwudziestu dwóch tenisistów. Zwyciężył były zawodnik UKS-u Czwórka Jarocin, a obecnie gracz Białego Orła Koźmin Wlkp. Artur Migacz. Drugie miejsce zajął Maciej Pawlak z Poznania, a trzecie Norbert Frąckowiak (Biały Orzeł Koźmin Wlkp.).

Zawody przeprowadzili Marek Tobolski i Iwona Tobolska. Wielu uczestników umawiało się na spotkanie przed końcem 2024 roku podczas kolejnej edycji turnieju.