Zawodnicy Komorzanki z powodzeniem rywalizowali w kategorii uczniów szkół podstawowych. Wśród dziewcząt zwyciężyła Dominika Świątek. Natomiast w kategorii chłopców Antoni Kościański zajął drugie miejsce.
Świątek i Kościański na podium w Orzechowie
Opublikowano:
Autor: Paweł Witwicki
Autor: UKS Komorzanka | Opis: Dominika Świątek i Antoni Kościański
reklama
SportDwoje tenisistów stołowych Komorzanki wzięło udział w III Turnieju Tenisa Stołowego o puchar prezesa KS Sparta-Sklejka Orzechowo
reklama
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
reklama
Komentarze (0)