Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików w kolarstwie MTB rozegrane zostały w Zielonej Górze. Świetnie w tych zawodach spisał się Łukasz Szymkowiak, który znakomitą jazdą wywalczył drugie miejsce. Pozostali reprezentanci Victorii Jarocin znaleźli się w drugiej i trzeciej dziesiątce: Jakub Grygiel był dziewiętnasty, Antoni Kaczmarek - dwudziesty pierwszy, Jan Polaszyk - dwudziesty dziewiąty, a Jakub Przewoźny - trzydziesty.
Wcześniej w Darłowie odbyły się także Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików w kolarstwie szosowym. W tych zawodach zawodnikom jarocińskiej Victorii nie udało się zająć miejsc na podium, choć bardzo bliski wywalczenia medalu był ponownie Łukasz Szymkowiak. W wyścigu ze startu wspólnego zajął czwarte miejsce. W czołowej "dziesiątce", na dziewiątym miejscu, uplasował się także Antoni Kaczmarek. Ci dwaj kolarze wspólnie zajęli także siódme miejsce w jeździe parami na czas. Z kolei Łukasz Szymkowiak był także dziewiąty w jeździe indywidualnej na czas.
Komentarze (0)