W zawodach startowało siedmioro zawodników Komorzanki - Julia Podlewska, Magdalena Podlewska, Judyta Rzepczyk, Dominika Świątek, Bartosz Biernacik, Szymon Idziaszek i Antoni Kościański.
Najlepiej spisała się Magdalena Podlewska, która w kategorii juniorek (roczniki 2004-2007) zdobyła brązowy medal. Nieźle spisała się również Dominika Świątek, która wśród młodziczek (rocznik 2010-2011 i młodsi) zajęłą szóste miejsce. Pozostali rep[rezentanci Komorzanki sklasyfikowani zostali na dalszych miejscach.
Komentarze (0)